Χαράματα στην Ιχθυόσκαλα Κερατσινίου | Νέο Photo Workshop από τη Μάρω Κουρή
Ένα φωτογραφικό ξενύχτι αυτό-ανακάλυψης μέχρι το ξημέρωμα στη μεγαλύτερη ψαραγορά της χώρας. Μέσα από τα μάτια της καρδιάς κοιτάζουμε τον άνθρωπο στην απλότητά του, στην απώλεια του καταναλωτισμού, στην τρυφερότητα που φωλιάζει στην σκληρότητα, μέσα από ένα διαπεραστικό κλικ. Ένα ξενύχτι υψηλής δόνησης και θετικής ενέργεια πλάι στα κύματα, με θέαΠεριηγηθείτε