Η δεύτερη μεγάλου μήκους ταινία της Χριστίνας Ιωακειμίδη συμμετείχε στο Διαγωνιστικό Τμήμα του 29ου Διεθνούς Φεστιβάλ Κινηματογράφου του Σεράγεβο. Το κινηματογραφικό portal Cineuropa το ξεχώρισε δίνοντάς του το βραβείο του.
Η δεύτερη μεγάλου μήκους ταινία της Χριστίνας Ιωακειμίδη συμμετείχε στο Διαγωνιστικό Τμήμα του 29ου Διεθνούς Φεστιβάλ Κινηματογράφου του Σεράγεβο. Το κινηματογραφικό portal Cineuropa το ξεχώρισε δίνοντάς του το βραβείο του.